Jorin Punte

Jorin Punte

Kinderfysiotherapeut
Kinderfysioteam Enschede

ma-vr 8:30 – 17:00 uur
jpunte@kinderfysioteam.nl
053 – 434 14 88

Judith Beld

Kinderfysiotherapeut
Fysiotherapie Polman

ma t/m vr 8.00 – 17.30 uur
judith@fysio-polman.nl
053 – 767 60 60

Kelly Groot Zevert

Kelly Groot Zevert

Kinderfysiotherapeut
Fysiotherapie Polman

di, wo, vr onder werktijd
kelly@fysio-polman.nl
053 – 767 60 60

Lieke Boeijink

Lieke Boeijink

Fysiotherapeut
FiTclinic

ma t/m vr 8:00-17:00 uur
l.boeijink@fitclinic.nl
053 – 436 67 66

Maike Koop Schrameijer

Maike Koop- Schrameijer

Ambulant psychiatrisch verpleegkundige / i.o. IMH consulent Senzor

ma, di, wo-ochtend, do, vr-ochtend
Maike@senzor.nl
06 – 11 40 26 26

Manon Hofstede

Manon Hofstede

Ambulant hulpverlener/ i.o. IMH consulent Senzor

ma, di, wo-ochtend en do
Manon@senzor.nl
06 – 21 36 57 91

Milou Derkman

Milou Derkman

Logopedist
BEO Logopedie

ma t/m do
milou@beologopedie.nl
06 – 16 08 02 57

Ylva Lemmers

Ylva Lemmers

Kinderfysiotherapeut
Teesinkbeek Kinderfysio/
Draagconsulente

ma t/m vr op reguliere werktijden, maar ook avond en weekend
info@teesinkbeek-kinderfysio.nl
06 – 33 64 94 50

Diane Wulms

Diane Wulms

Kinderfysiotherapeut & ToP-therapeut
Kinderfysioteam Enschede

ma, di, do, vr 9.00-17.00 uur
dwulms@kinderfysioteam.nl
053 – 434 14 88

ANNEMARIJKE MARSMAN

Kinderfysiotherapie

FiTclinic

a.marsman@gmail.com

053 – 436 67 66

Zou jij ons willen helpen?

Help ons dan met invullen van onze effect meting

We krijgen graag inzicht in wat ouders en professionals willen en of we hier voldoende op aansluiten. 
Wil jij dus meehelpen? Klik op onderstaande button om een aantal vragen in te vullen. Dit kost slechts maximaal 5 minuten.